Google Ads (Adwords) Saldırıları engelleme

Google ADS Adwords Saldırıları nasıl engellenir ?

Günümüz Türkiye şartlarında ticareti rekabetin çok fazla olması, Firmaların doğru web seo firmaları bulamamasından kaynaklı olarak ads reklamları yayınlamak ihtiyacı doğmuştur. Bir çok firmanın bu doğrultuda reklam vermesi rekabet düzeyini arttırmıştır.

Tık başına oluşan maliyeti düşürmek için ve daha fazla görünür kalabilmek için maalesef bu durum ülkemize özgü, Sahte tıklama durumları ortaya çıkmıştır.

Google adwords’un reklam yayınlama mantığı günlük bütçenizin 2 katı olarak çalışmaktadır. Örnek günlük 100 tl bütçe belirlediğinizde bu rakam max. 200 tl olarak google tarafından kabul edilir ve 200 tl bütçe harcanana kadar reklamınız bütçe kısıtı nedeniyle askıya alınmaz.

Ads AdWords Reklam Saldırılarına Kesin Çözüm ! Makaleyi mutlaka sonuna kadar okuyun !

Hemen herkes google ads (adwords) saldırılarından muzdarip durumdadır. Her ne kadar google bir çok parametre sunsa da bu tam olarak sorunun çözülmesini sağlamıyor. Bizler Google Adwords için özel olarak geliştirdiğimiz algoritma sayesinde Saldırıların %90 95 oranında engellemesini sağlıyoruz.

örnek verecek olursak; ads Saldırısı alan bir müşterimizin panel görüntülerini paylaşıyoruz.

Adwords saldırı

Ads Adwords saldırı

Görüntüde görüldüğü üzere saldırının maliyetini tahmin edebilirsiniz. Google tarafından bu saldırının sadece %10’luk kısmının iadesi sağlandı. Kalan kısım müşteri hanesine zarar olarak maalesef yazıldı.

Adwords saldırı engelle

ADS Adwords saldırı

2. resimde ise saldırının devam ettiğini aleni olarak görüntülemekteyiz.

Google ADS Reklamlarına saldırı nasıl engellenir ?

Google Reklamlarına saldırıları konu hakkında uzman bilgisine sahip olmayan kişiler tarafından engellenmesi mümkün değildir.
Reklam veren firmalar bir süre sonra bu durumu sineye çekip ya zararı kabul ediyor, yada reklam vermeyi keserek kazançlarının etkilenmesini göze alıyor.

Durun hemen ümitsizliğe kapılmayın Touch Desing Yazılım ailesi olarak biz durumu %95 oranına varıncaya kadar engellemeyi başardık.

Normal şartlarda yazılan harici bir algoritma google tarafından, Spam yada Politika ihlali gerekçesi ile reklamın yayından alınması ile sonuçlanır. Bu durumuda ortadan kaldıran algoritmamız ile sizlere mükemmel sonuçlar sunuyoruz.

Yukarıda paylaştığımız müşteri panelinin, yaptığımız işlemler sonrası görüntüleri

Adwords saldırı engelle

ADS Adwords saldırı engelle

2. Resimde de farklı tarih’i görüyorsunuz ?

Adwords saldırı engelleme

ADS Adwords saldırı

Görsel de gördüğünüz üzere yaptığımız algoritma saldırıları ne ölçüde engellediğine şahit olabilirsiniz.
Eğer sizlerde Adwords ADS saldırıları altındaysanız hemen bizlerle iletişime geçip gerekli destek talebini oluşturabilirsiniz.

Whatsapp Destek hattı üzerinden talebinizi oluşturmanız halinde ekip arkadaşlarımız ilk müsait zamanda sizlere dönüş sağlayacaktır.

 

ADS Adwords Sahte tıklama zararları ?

Adwords reklamlarınıza sahte tık gelmesi, o an sizi tercih edebilecek bir çok kişi ve kurumun reklamınızı görmesini engeller. Aslında google bu paritede yapay zeka ile sahte tıklamaların %50’lik kısmını tespit edebilir.

Gün sonu raporu işlendiğinde sahte olarak kabul edilen tıklamaların ücreti direkt olarak panelinize iade edilir.

Bu durum genel olarak şu şekilde olur ; Günlük Bütçe 200 ₺, Ortalama tıklama maliyeti 2 ₺ = 100 Tıklama yazının üst tarafında belirttiğim gibi 2 katı bütçeye kadar kullanım söz konusu, yani 400 ₺

Peki 400 ₺ bütçenin varsayalım 390 adeti sahte tıklama; Google bunun sadece %40-60 arası olan kısmını tespit edebiliyor. Günlük sahte tıklama ile kaybınız 250 ₺ barajını aşabilir hale geliyor maalesef.

Bot saldırısı engelle

ADS Sahte tıklamaların önüne nasıl geçerim ?

Ads Adwords sahte tıklamaların önüne geçmek, internette yazdığı gibi basit bir eylem değildir. İp tespiti ile ip bloklama vs. gibi geçersiz çözümler sizin sadece vaktinizi alacaktır.

İp ( Internet Protocol Address) örnek: 81.253.24.xx diyelim bu İp adresi saat 13:26 da size saldırı yaptı ve İp adresini blokladınız.

Üzgünüm sorunun çözümü değil çünkü 81.253.24.xx adresini kullanan cihaz istanbul pendik de idi şuan bu 81.253.24.xx ip adresini kullanan cihaz kahraman Maraş da. Yani İp statik olmadığı sürece İp engelleme size hiç bir şey katmayacaktır.

Mac Id üzerinden engelleme yapabilir, Yada cihaz kimliği tespit ederek yine engelleme yapabilirsiniz. Aksi bir sorunda budur. Web siteniz üzerinde ekleyeceğiniz bu kod GOOGLE REKLAM POLİTİKALARI ihlali sayılacağı için reklamınız askıya alınacaktır.

Bu durum için yapabileceğiniz tek şey, Host hesabınız içerisinde gömülü tespit yazılımı kurmaktır. Saat ve dakika üzerinden giriş yapan ziyaretçileri böylece tespit edebilir kişisel cihaz engeli koyabilirsiniz.

Bu işlem ile sorununuz %90 oranında çözülecektir kalan %10 kısmı Google robotları tespit edecektir.

Önemli not: Host içerisine eklediğiniz tespit yazılımı arama motoru tarafından tespit edilmemelidir. Bu nedenle yazılıma gerekli kodları eklemelisiniz.

Google ADS Sahte tıklama ücretini ne zaman iade eder ?

Adwords panelinizde özel bir zaman dilimi ayarı yapmadıysanız saat 00:00 ‘da işlem başlayıp 23:59’a kadar 1 gün olarak kabul edilir.
00:00 itibariyle maruz kaldığınız tıklamalar 23:59’da yapılan gün sonu ile tarafınıza iade edilir. 7

Sahte tıklamaları nereden görebilirim ?

https://ads.google.com Adresinden panelinize giriş yaptığınızda sağ üst bölümde RAPORLAR Kısmında özel rapor oluşturabilir yada Google tarafından ÜCRETSİZ TIKLAMALAR bölümünden ne kadarlık sahte tıklamaya maruz kaldığınızı görebilirsiniz.
Görüntülenen sayı maruz kaldığınız rakamın altında olabilir, yazımızda belirttiğimiz gibi raporlar kısmında gördüğünüz ücretsiz tıklamalar google’ın tespit edebildiği kadarıyla sınırlıdır.

ADS ADWORDS ROBOTLARI EKSİK TESPİT ÜCRETLERİNİ NASIL ALIRIM ?

Bu durum Google şu şartı aramaktadır ; 22 saatten fazla reklam kesintisi olmadan 60 gün reklamlarınızın yayında olması  gerekiyor. 61. gün manuel inceleme talebinde bulunup yine tespit edilebilirse, tespit edilen Sahte tıklamaların ücret iadesini alabilirsiniz.

Reklam saldırısı engelleme

ADS saldırıları önlemenin Reklam Kaliteme etkisi olur mu ?

Google Ads saldırılarını önlemenin reklam performansınıza etkisi bulunmamaktadır. Yapılan işlemlere bağlı olarak gösterim sayısında düşün yaşanabilir, bu durum yalnızca sahte tıklama ve sahte gösterim atarak reklamlarınızın potansiyel müşterilere gösterilmesini engelleyen tıklama botları, gösterim botları, manuel tıklama yapan cihazlar engellendiği için yaşanmaktadır. Gerçek müşteri trafiğinizde düşüş söz konusu değildir.

ADS Gösterim Tıklama Botları – Zararları ve Önleme

Google Ads reklamlarında, Tıklama botları kadar gösterim botları da kullanılmaktadır. Bu durum reklamlarınız da şöyle bir sorunla karşılaşmanıza yol açmaktadır.

Reklamlarım uzun süredir açık fakat tıklama yada telefon almıyorum neden ?

Bu yaşanan durum reklamlarınızın gösterim botlarına atanarak, Rondom özelliğinden yararlanmasını, potansiyel müşterilere gösterimini engellemek için yapılmaktadır. Çoğu reklam veren bu durumun farkında dahi değildir.

Reklamlarınız uzun süredir açık tıklama veya dönüşüm alamıyorsanız sebebi sahte tıklama botlarının gösterim amaçlı kullanılmasından kaynaklanmaktadır.

Touch Desing yazılım Sahte tıklamalar ile ilgili çözüm getirebilir mi ?

Yazımızın Sahte tıklamaların önüne nasıl geçerim ? başlığı altında belirttiğimiz üzere harici yazılım kurulması gerekmektedir.
Bu işlem tarafımızca yapılmakta ve takibi sağlanmaktadır.
( Algoritmamız sadece TOUCH DESİNG YAZILIM tarafından hizmete sunulmaktadır. Algoritmaya sahip olduğunu iddia edenlere itibar etmeyiniz. )

Touch Desing Yazılım / Reklam Departmanı

Aylin Sevinç

 

Not: Bu makale ve makalede kullanılan görseller izinsiz kullanılamaz, Kopyalanamaz.

DMCA.com Protection Status

169 cevaplar
  • Touch Desing Reklam Departmanı
   Touch Desing Reklam Departmanı says:

   Öncelikle geçmiş olsun, Sorununuz hakkında destek ekibimiz ile iletişime geçerseniz yardımcı olacaklardır.

   Cevapla
 1. Fatih BICAK
  Fatih BICAK says:

  Abi siz nasıl bir kralsınız google yapamadığını nasıl yaptınız aklım almıyo
  İşin piri olacaksın lafı tam size göre söylenmiş laf var olun

  Cevapla
  • Ads Departmanı
   Ads Departmanı says:

   Güzel dilekleriniz için teşekkürler. Google’ın yapamadığı değil yapmadığını yapıyoruz. Dileseler 10 saniyede çözüm getirebilirler fakat politikaları gereği bu işlemden uzak duruyorlar. Bizler destek ekibi olarak siz değerli müşterilerin sorunları çözmek için buradayız.

   İhtiyaç duyduğunuz tüm alanlarda sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

   Cevapla
 2. Zeynel Başar
  Zeynel Başar says:

  Hiç umudum olmamasına rağmen reklamlarıma gelen saldırlar engellendi, hangi yazılımcı firma ile konuşsam olmaz nakliye sektörüne gelen saldırılar engellenemez mümkün değil gibi cevaplar aldım.
  Rüzgar Bey tek kelime ile harika bir insansınız

  Cevapla
 3. Leyla Övünç
  Leyla Övünç says:

  Yok böyle bir şey hakikaten yok Otelimize gelen saldırılar yüzünden hem bütçemiz tükeniyordu hemde odalarımız boş kalıyordu
  Firma sorunu 1 saatte halletti çok başarılı

  Cevapla
 4. Evren taşkın
  Evren taşkın says:

  Ben burdaki yorumları okuyana kadar inanmadım lütfen bizi yadırgamayın o kadar çok dolandırıldık ki yaparım ederim diyenlere günlük 4 5 bin ttıklama geliyordu 1 gün süre istediler 2 gündür reklamda en ufak problem yok
  Hediyelik eşya satışı yapıyorum bizim milletimizde gerçekten din iman para olmuş saldırıp duruyorlar 2 saatte bitti gitti kurtardık şükür
  Aldığınız para sonuna kadar helal olsun

  Cevapla
 5. Başar AÇIKGÖZ
  Başar AÇIKGÖZ says:

  Teknik servis sektöründe hizmet veriyoruz resmen bezme noktasına geldik vallahi dükkanı kapatacaktım yazıyı okudum en fazla bunlarda 3 kuruş paramı alır dedim 0 umutla başladık yalan yok. Adwords danışmanı arkadaş bilgileri aldı panele girdi siteye girdi bişeyler yaptı telefon susmuyor telefona bakmakdan iş yapamayacak hale geldik allah ne muradınız varsa versin.

  Cevapla
 6. Harun Köroğlu
  Harun Köroğlu says:

  Taksi reklamları veriyoruz ve o kadar çok saldırı aldık ki reklam vermeyi bıraktık saldıran kişide hiç haya yok çünkü insanları mağdur ediyor rüzgar beyle konuştuk 1 saatten az sürdü yaptığı işlem işinin piri diyebilirim herkese de rüzgar beyle iletişim kurmasını tavsiye ederim

  Cevapla
 7. Osman ak
  Osman ak says:

  İlk defa dolandırılmadım 🙂 ödemeyi korka korka yaptık bizi hiç üzmediler adamlar adwordsun kitabını yazmış

  Cevapla
 8. Meltem YOSUN
  Meltem YOSUN says:

  Nakliye sektöründe hizmet veriyoruz 5. günümüz tıklama telefon sayısı %45 civarında düzenli olarak işlemlerimiz ile ilgililer çok memnun kaldım.

  Cevapla
 9. Orhan Kaba
  Orhan Kaba says:

  İşine bu kadar hakim ve kaliteli yapan başka bir yazılım firması ne gördüm ne de çalıştım. Panelimi incelediler, konuştuk anlaştık akşama kadar süre istediler saldırıları izlemek için bugün tüm gün 1. Sıradaydım 37 tıklama aldım 35 telefon
  Gönül rahatlığıyla çalışılabilecek işletme.

  Orhan Kaba

  Cevapla
 10. Mustafa inci
  Mustafa inci says:

  İşin hakkını vermek deyimine , milyon kere cevapsiniz .Bunu bütün samimiyetimle söylüyorum.Basta Rüzgar Bey olmak üzere tüm ekibe gayretinden,ilgisinden ve çözümünden ötürü teşekkürü borç bilirim.Basarilarinizin devamini dilerim.Nice projelerde birlikte çalışmak temennisiyle.İyi calismalar

  Cevapla
 11. Sami Vahit
  Sami Vahit says:

  Burada ki yorumların aslı olup olmadığını bilmiyordum doğrusu iletişime geçtim Online çeyiz satan bir firmayız oldukça iyi bütçelerde reklamlar açıyoruz fakat günlük abartsız 1000 1500 lira arası paramız saldırılar nedeniyle heba oluyordu ne yaptıysak da parayı geri alamıyoruz 25 $ dan fazla para iade aldığımızı bilmiyorum.

  Aylin hanım sağolsun çok yardımcı oldular, ismini hatırlamadığım arkadaş sanırım borandı bir kaç işlem yaptı şifreler aldı ertesi gün saldırıdan eser kalmadı. Saldırı alıyoruz evet ama cihazları engelledikleri için reklam gösterimden falan düşmeden devam ediyor ve asla fatura edilmiyor
  Sizi tanıdığım için gerçekten çok memnunum umarım uzun yıllar beraber çalışırız çünkü saf dışı bırakılacak firma değilsiniz tüm içtenliğimle söylüyorum

  Cevapla
 12. Ekrem TAŞOVA
  Ekrem TAŞOVA says:

  Onlarca firma yüzlerce lira para çöpe gittikten sonra hiç umudum yoktu, hatta biraz zorlayıcı konusunca biraz fırça yedim 🙂 Teknik servis işi yapıyorum günlük ortalma 2000 lira param gidiyodu pek inanarak girmedim diğer arkadaşlar gibi çünkü çok fazla kandırıldık yaparız ederiz diyenler yüzünden valla Rüzgar diye biri var ercanı pek tavsiye etmem Rüzgar hakkatten rüzgar gibi anında çözüm koyuyor çok bilgili konuya çok hakim1 gün izleme süresi istediler anlaşma sonrası bugün 8. gün ve panelime 7 gündür saldırı tıklaması olmuyor olsa da 200 tıklamada 1 tane 2 tane en fazla o kadarına biz zaten razıyız 30 dk içinde panelde ki param bitiyordu Allah bin kere razı olsun sizden.

  Cevapla
 13. Turan Bağcı
  Turan Bağcı says:

  Dün reklam saldırılarımızın engellenmesi hususunda yardım aldık günlük ortalama 200 250 arası tıklama alıyorduk 3. sırada hemde
  10 müşteri ya dönüyordu yada dönmüyordu saldırının boyutunun anlaşılması adına yazıyorum bunu
  Sağolsun arkadaşlar bugün 1. sırada reklam verdik 81 tıklama 1900 gösterim (1400 saldırı engellendi) 81 tıklamada da 50 den fazla müşteri döndü.

  Yarın da yıllık sözleşme imzalayacağımız buradan kendilerine duyurmuş olayım Allah sizden razı olsun tüm içtenliğimle söylüyorum Allah razı olsun.

  Cevapla
   • İsrafil cuvalcı
    İsrafil cuvalcı says:

    Rabbim sizin ne muradınız varsa versin ben bu kadar hızlı çözüleceğine ihtimal dahi vermezdim. Harikasınız süpersiniz bütün övgüler size ne demeliyim bilmiyorum burada ki tüm esnaflara söyledim bu dertten muzdarip olan daha çok uzun yıllar birlikte olacağız asla bırakmam sizi o kadar mutluyum ki ne demeliyim onu da bilmiyorum. Siz beni kurtardınız Allah da size darlık dertlilik göstermesin

    Cevapla
 14. imdat Karaağaç
  imdat Karaağaç says:

  Taksi durağı sahibiyim reklamlarımıza gelen saldırılar yüzünden en son reklam vermeyi kestik. Tesadüfen burayla karşılaştım en fazla ne kaybederim dedim ve giriştim işe 1 hafta oldu 0 sıkıntı. Başarılı ve işine hakim bilgili tecrübeli firma. Bizzat ofislerinde görüşerek hizmet aldım
  Eleştiri getirmem gerekirse Ofisiniz çok kalabalık ayrı bir görüşme yeri yapmanızı tavsiye ederim.

  Cevapla
  • Reklam Departmanı
   Reklam Departmanı says:

   İmdat bey öncelikle güzel dilekleriniz için teşekkür ederiz. Ofis konusunda 160 m² ofisde şahit olduğunuz üzere sığmıyoruz. Tasarım birimimizi ayırmamıza rağmen maalesef yeterli gelmemektedir. Müşteri kabulü konusunda bu anlamda sorunlar yaşıyoruz, Önerinizi dikkate alacağız.

   Cevapla
 15. Önder Kabasakal
  Önder Kabasakal says:

  Teknik servis reklamları veriyorum ve saldırıları engellediler randevu almak biraz zahmetli olabiliyor sonuçlar konusunda hakikaten muazzam işler çıkarıyorsunuz aldığınız para helali hoş olsun

  Cevapla
 16. Yılmaz Eğer
  Yılmaz Eğer says:

  Bu sabah reklamlarım ile ilgili destek aldım hani işini bilen adam gibi yapan firma derler ya hah tam da öyle bir firma
  İlgisi alakası ve en önemli ne sorsam cevap alabilmem çok memnun etti.
  Bilet satış sitemin reklamlarına gelen saldırılar nedeniyle iletişime geçtim sabah 12’de işlemleri bitirdiler aha saat 19:54 20 bilet sattım 1 tane boş tıklamam yok çok şükür. İşini hakkıyla yapan bu firmayı da herkese tavsiye ederim. 5 yıldız

  Cevapla
 17. Ayhan Bozalan
  Ayhan Bozalan says:

  Firmanın bizleri değerlendirin talebi üzerine yazıyorum !!!
  Öncelik 5. Ay’dan bu zamana kadar toplam adwords harcamam 139 bin TL AYLIK 20 BİN üstü reklam veriyorum. (veriyordum)
  20 bin liranın 1200 1300 lirası iş olarak dönüyordu saldırılar yüzünden ama başka kaynak yok mecbur reklam veriyoruz.

  Firma ile tanıştım gayet aydınlatıcı bilgiler verildi anlaşmamızı yaptık bugün 1 hafta oldu günlük 800 ₺ civarında para harcayan ben 15 max 20 telefon alıyordum. Şuan günlük 300 lira falan harcıyorum telefon 30’dan aşağa düşmüyor. Bana değerlendirin dediniz, aylık 15 BİN lira zarardan kurtuldum buraya kitap yazsam az gelir. 2048 lira para harcamış panel 1 haftada 243 telefon almışız

  Umarım sizlerle çok uzun yıllar çalışırız. Tebriklerimi ve takdirimi buradan tekrar iletmekten onur duyarım.

  Ayhan Bozalan

  Cevapla
 18. Burhan Aydın
  Burhan Aydın says:

  Firmanın talebi üzerine değerlendirme yazıyorum. 8 Kasım 2019 tarihinde başladığım hizmeti alımı hakkında
  1- Firma çok alakadar ve bilgili
  2- Kesinlikle boş atıp tutanlardan değil
  3- Taleplere anında yanıt alabiliyorsunuz
  4- Destek ekibi konuya oldukça hakim
  5- Yapılan işlem 1. Gün farkını ortaya çıkarıyor net olarak (boşa para ödemediğini anlıyorsunuz.
  6- Fiyatlar bence çok makul hele ki ayda 10 15 bin lira çöpe atan biri olarak bence çok çok makul
  7- Gece saatlerine kadar desteğin olması çok iyi

  Ben bu listeyi daha sayarım’da lüzum etmez. Kısa özet evet sizlerden çok memnunum iyi ki tanımışım.
  İşinizde çok başarılısınız zaten öyle olmasa yıllık anlaşma yapmazdım. 7 ayrı firma ile çalışıp sizi nasıl bugüne kadar tanımadım ona yanarım.

  Tebrikler ve Başarılar dilerim

  Cevapla
 19. Naci oksuz
  Naci oksuz says:

  degerlendirmedir. İzmirde oto kurtarma isi yapiyorum hergun aldigim parayi google veriyordum guvenip reklamlarim icin destek aldım guvenimi bosa cikarmadiginiz icin sizlere tesekkur ederim bugun 4. gunumuz hersey yolunca

  Cevapla
 20. Fatma Kestane
  Fatma Kestane says:

  Bugün hayırlısı ile start dedik 11 de başladık 15 dk içinde bütçemiz komple tükenip reklam yapamazdık. 7 bucuk saattir yayındayız minnettarız
  Kestane grup olarak daima sizlerin referansı olacağımızı bildirmek isteriz.
  Temiz ahlaklılık ve iş başarısı en üst seviyede sonuna kadar takdir ediyorum sizleri

  Cevapla
 21. Nurullah Sevgi
  Nurullah Sevgi says:

  Evet sanırım bir taktir yorumu da benden olmalı. Kısaca olanlar
  Günlük bütçe 1500
  Aldığım saldırı en az 1000 lira
  Reklam performansım %48
  Günlük Cinnet %100

  Ben konuya az çok hakim birisi olarak bu yorumu yazıyorum. Erol bey ile iletişim kurdum ve kendisinin bilgisine hayran kaldım bir çok danışmanın veremeyeceği cevapları teklemeden aydınlattı. Sonuç olarak benim reklam sorunum çözüldü hatta rakipleri arayıp tıklama az geliyor biraz takviye yapın diyorum 🙂

  Cevapla
 22. Sancak
  Sancak says:

  Firma ile çalışmaya başlayalı 10 gün oldu 2 ayrı reklam veriyorum biri çilingir sektöründe bir diğeri Dekorasyon hizmeti günlük ortalama bütçemiz 1500 ₺ sahte tıklamalar cidden beni yıldırdı ! 1 bucuk milyar para veriyorum 500 tıklamaya tekabül ediyor 10 15 dakikada bitiyordu

  Bugün 10. gün oldu tüm samimiyetimle söylüyorum hiç kimseye güvenmiyordum 6 firmaya bu iş için para verdim rezil kepaze oldum hem reklam param bitti hemde firmalar benden para aldı

  Yunus bey reklamlarımız ile bizzat ilgilenip tüm sorularımızı yanıtladı bugün 10. gün ve günlük harcadığım para 2 sitede 600 lira
  günlük kazancım reklama verdiğimin 5 katı. İşinde profesyonel ekipleri var destek talep ettiğimizde en fazla 5 10 dk içinde sorun çözülmüş oluyor yada isteğimiz karşılanmış oluyor ha unutmadan Rüzgar bey var birde adı gibi mübarek telefonda 1 gün sonra böyle bir sorununuz kalmayacak dedi dediğini yaptı. 7 kişiye sizi önerdiğimi de belirtmek isterim Allah cc yokluğunuzu göstermesin

  Cevapla
 23. tolunay İkrar
  tolunay İkrar says:

  Bu yorumu bizzat kendi isteiğimle yazdığımı belirtmek isterim
  hiç lafı eğip bükmeye gerek yok şirket sağlam elemanların hepsi adam gibi işini yapan cıvık olmayan insanlar
  geçen pazartesi saldırılardan kurtulmak umuduyla yazdım sonuç kurtuldum. Hesabımı da düzenlediler fıstık gibi reklamlarım yayınlanıyor devasa reklamlar çıkıyor 2. sırada kini fark ettirmeyecek kadar büyük 🙂 işin özü kaliteli şirket kaliteli personel 10 numara hizmet

  Cevapla
 24. Mehmet Aksal
  Mehmet Aksal says:

  Saldırı engelleme falan inanmadım çünkü denemediğim yöntem ajans kalmadı bitmedi gitti saldırılar habire saldırdılar bir arkadaşım firmadan destek alıyordu onun tavsiyesi ile bu işe girdim. Bizim sektörümüz nakliye herkes bilir ki en çok saldırı yapılan reklamlar nakliye sektörü
  deneme için sistemi kurdurduk korkudan 50 100 lira reklam açıyordum saniye sürmeden bitiyordu erol bey reklamı kurdu şuan günlük bütçem 250 lira sabah 8 gibi açıyorum akşam 10 gibi kapatıyorum 5 gündür koruma altındayım 5 günde 19 iş aldım Rabbim sizi iki cihanda muvaffak eylesin ödediğim parada helal olsun

  Cevapla
 25. Murat PINAR
  Murat PINAR says:

  13 gündür çalışıyoruz her soruma cevap aldım. İşlemlerim çok hızlı yapılıyor. 3. günden sonra saldırı falan kalmadı zaten kesildi hepsi

  Cevapla
 26. Salih Köroğlu
  Salih Köroğlu says:

  Çok kaliteli firma içtenlikle söylüyorum bütün ekibinizi de kutlarım, bu kadar bilgi birikimi olan insanları bir yere toplamak zor iştir.

  Teknik servis olarak hizmet veriyorum günlük 5000 bin lira bütçemiz var 3 4 telefon çalmadan paramız bitiyordu 18 gündür destek alıyoruz tam kapsamlı oturması 4 günü buldu ama işlem yapılan gün bile zırıl zırıl telefon çaldı. gogole ile o kadar konuştuk hikayeden başka bisey anlatmadılar arkadaşlar sorunu 1 saat içinde tespit edip beni bu dertten kurtardı ya o bana yeter.

  Cevapla
 27. Aydın ÖZSOY
  Aydın ÖZSOY says:

  İyi geceler. Biz küçük ölçekli web tasarım şirketiyiz. Müşterilerin istekleri üzerine reklamlarını da yönetmeye başladık. Sizin uygulamanızı her bir sitemiz için uygulamak istiyoruz. Bu konuda yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.
  Not : Şu an reklamlarını yönettiğimiz 5 müşteri var.

  Cevapla
 28. Eflatun Durak
  Eflatun Durak says:

  Firma firma gezdik derdimize derman bulamadık Allaha çok şükür bu sorundan da kurtulduk. İstanbul gibi yerde Teknik servise gelen saldırıları engelleyebilen başka bir firma ne duydum ne gördüm. 15 DK içinde 3000 lira bütçe buhar oluyordu. Son verilerimiz 56 Tıklama 48 Telefon.

  Allah sizi başımızdan eksik etmesin.

  Cevapla
 29. Fırat
  Fırat says:

  2 ocakdan bu yana çalışıyoruz, kendine güvenen bilgili ve alana hakim bir işletme. Bu nedenle bende tereddüt ile başladığım çalışma muazzam sonuçlarla devam ediyor. Allah şahidim burayla çalışmadan önce 7 firmadan destek aldım hep hüsran hep hüsran.
  Rüzgar bey telefonda konuşması bile alana ne kadar hakim olduğunu net şekilde ortaya koyuyor, Tek kelime ÇÖZERİZ dedi 1 gün sonra saldırı sorunum artık yok. Bu yorumu kendi istediğim ile yazıyorum Adana da 1. numaralı referasınız olduğumu söylüyorum istediğiniz kişiye numaramı verebilirsiniz.

  Fiyatları merak edenlere spolier olsun talep edilen ücretler günlük sigara parası kadar yada bi yemek parası.

  Cevapla
 30. Mert yilmaz
  Mert yilmaz says:

  Ruzgar bey ve ekibine cok tesekkur ediyoruz asiri derecede adwors saldirisi aliyorduk piyasada bir cok firmayla calistik hicbiri sorunumuza cozum bulamadi verdigimiz paralarda cabasi cok ictenlikle soyleyebilirimki dayanma gucumuz kalmamis ve piyasadan cekilmeyi dusunuyorduk cok sukur sorunumuzu tam anlamiyla cok hizli bicimde cozdu ve okadar nazik ve islerinde o kadar profesyonel calisiyorlarki biz sistemi takip etmedigimizde bile surekli bizi arayip bilgi sunmalari islerini ne kadar iyi yaptiklarinin gostergesidir ben herkese tavsiye ederim adwors saldirilarini kesinlikle ve kesinlikle durduruyorlar soylencek cok sey var aslinda ama kisaca biz minnettariz kendilerine tekrardan ruzgar bey ve ekibine cok tesekkur ederiz

  Cevapla
 31. Yunus LK
  Yunus LK says:

  Evet mağdurlar kervanıından sorunu çözülenler kervanına katılmanın mutluluğu ile yazıyorum 🙂

  İşini takip eden, Bilgili, Alana hakim, Kurumsal, İleri düzey teknik bllgi sahibi destek ekibi söyleyeceklerim bu kadar. Öyle birşey yaptı ki hadi canım dedim hortum düşünün delik var su boşa gidiyor zınk yamayı yapıştırıyor sızıntı kesiliyor. 2 Saat falan sürdü işlem saldırı durdu şimdi durdurun sistemi dedim parasını vericem tekrar kurdurmak için durdurdular gene saldırı geldi 🙂

  Herkes bir rüzgardan bahsediyor ama Bende Rüzgar değil adam fırtına fırtına :)) Erol bey’in de hakkını yiyemem çok uğraştı benim için ama hakkatten rüzgar bey bir başka yapıyor bu işi Allah sizden razı olsun

  Cevapla
 32. Bilan KARAÇAM
  Bilan KARAÇAM says:

  XXXXXXXXXXXXX firmasından yazıyorum 3 gün oldu çalışmaya başlayalı işini bu kadar özveriyle yapan insanlar kaldımı diye soruyorum hala kendime Telefonda konuştuğum kişi Ömer bey bey çok net cevaplar verdi hatta birazda bunalttım kendisini, karşımda pc açık ordan okuyup soruyorum takılmadan tak tak cevaplar veriyorlar sonra rüzgar beyle görüştürdüler Bakın çok net SÖYLEDİĞİ KELİME “ÇÖZERİZ RAHAT OLUN” Kendinden emin !
  Ne mi oldu vallahi billahi reklam 20 dk yayında kalmazdı ister 100 lira koy ister 10 bin lira 20 dk içinde biterdi şimdi günlük 1000 lira veriyorum 17 saat reklam yayınlıyorum kısaca arkadaşlar piyasada ki o kadar sahtekara milyarlar verip sonunda derdimize derman bulduk herkese TAVSİYE ederim.

  Cevapla
 33. İLKER KAYA
  İLKER KAYA says:

  İşini uzman olarak yapan yetkin ve çözüm odaklı başarılı firma. Reklam yönetimini komple kendilerine bıraktık 16 gündür hizmet alıyoruz bu kadar başarı olacağını tahmin etmemiştim.

  Cevapla
 34. Osman Oruç
  Osman Oruç says:

  15 gündür Rüzgar bey ile çalışıyoruz her yeni gün yeni bir tür cihaz karşımıza çıksa da 10. Gün’de saldırı sorunumuz kalmadı
  ha yankış anlaşılmasın yapılan işlemin farkını 2. gün ayani olarak gördük 3 5 tıklama 10 güne kadar geldi onlarda umrumuzda değil Reklamımız yayından Düşmüyor 10 saat reklam yayınlıyoruz bizim için önemli olan buydu. Vallahi billahi 13 firmayla çalıştım son 4 ay içinde reklama verdiğim para 153 bin lira firmalara verdiğim para 65 bin lira 200 milyar param heba oldu
  Rüzgar bey 4 ay geriye dönük iade istedi ben 10 kez söyledim 2 kez 25 dolar geldi adam ne yaptıysa 42 bin lira para iade ettiler isteyene belgeyi atabilirim 15 günde de reklama verdiğim para 6142,47 lira en fazla zararım da 200 300 liradır onları da iade alacağımı söylediler.
  Reklama saldırı varsa hiç düşüme kardeşim Öbür arkadaşların çapını bilmem destek verdiler sağolsunlar ama rüzgar abi diyorum sankş adam adwords’u kendisi yazdı en ince ayrıntıları bile biliyor anında çözüyor.

  Cevapla
  • REKLAM IT BİRİMİ
   REKLAM IT BİRİMİ says:

   Touch Desing Yazılım ailesini tercih ettiğiniz için teşekkürler. En az Rüzgar bey kadar diğer arkadaşlarımızda bilgi sahibidir, kendileri hakkında yaptığınız olumlu bildirim için teşekkür ederiz. Bilmenizi isteriz ki oluşturulan algoritma 17 kişilik ekibin 3 yılı aşkın süreyle yaptığı ar-ge çalışması sonucunda ortaya çıkmıştır.

   İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİZ

   Cevapla
 35. Selim Ayrancı
  Selim Ayrancı says:

  Teknik servis olarak hizmet alımı yaptık 1.ay doluyor çok memnun kaldık, işlerinde dürüst insanlar çok da alakalılar.

  Cevapla
 36. Fatma Günçiçek
  Fatma Günçiçek says:

  Büyük bıkkınlık sonrası bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine çalışma yaptırdım sonuçlar tahminlerimden çok çok daha iyi ilk 10 gün %50 azalma oldu 2. 10 günde %10’a indi şuan 1. ay bitti ve tek tük tıklamalar oluyor onlarda gün içinde düşüyor

  Kolay kolay kimseye referans olmam ama işlerini çok iyi biliyorlar. Tavsiye ederim

  Cevapla
 37. Emre Başak
  Emre Başak says:

  Otelimiz için işlem yaptırdık amcamınoğlunun da yan tarafımda oteli var bana gelen tıklama 50 60 civarı odalarım full dolu
  onun oteli 200 300 arasuı tıklama alıyor hergün en az 10 odası boş oda sayılarımızda aynı.
  Özellikle rüzgar abiye ilgisinden ötürü bir kez daha teşekkürü borç bilirim insn işini severek yaptımı böyle kaliteli sonuçlar veriyor

  Cevapla
 38. Mercan Öksüz
  Mercan Öksüz says:

  23 Gündür hizmet alıyorum en başta pek inanasım gelmedi yalan yok fakat firma cevapları, bilgisi, kalitesi ile bu endişeyi ortadan kaldırıyor
  ve ikna etmeye uğraşmıyor… 8 siteme koruma yaptırdım abartısız 60 70 bin civarı kardan zarar yazıyordum her ay. Firmaya toplam verdiğim para xx bin lira 8 site için analarının ak sütü gibi helal olsun hem işlerim arttı hemde moralim düzeldi varolun !

  Cevapla
 39. Hakan SARAÇ
  Hakan SARAÇ says:

  Kıymetli bir dostum vesile oldu çalıştık en çok sevindiğim kısım; Ben yapamayacağım hiçbir şeyi konuşmam diyen personel 🙂
  “YAPTI” bende buradan sana hem teşekkür ettiğimi hemde yemek ısmarlayacağımı söylemiş olayım.

  Cevapla
 40. Faruk güllü
  Faruk güllü says:

  Reklam koruma hizmeti aldım sistemi kurup çalıştırdılar aynı gün ciddi fark etti şuan 6.gün ve neredeyse 0 a yakın sahte tıklama var.
  Siz beni bu dertten kurtardınız Allah da ne muradınız varsa versin.

  Cevapla
 41. Emin Türk
  Emin Türk says:

  Kesinlikle TAVSİYE EDERİM işinin hakkını verip bu kadar ilgili olan taahhüdünü yerine getiren ve belge ile konuşan bir frma hakkında ne söylenirse onu söylüyorum.

  Daha 15 gün oldu işlerim arttı maliyetlerim düştü saldırı %1 %2 civarında ama onlar normal de de oluyor her tıklama arama olacak değil ya…
  E-ticaret sitemiz için hizmet aldık sonuçlar yüreğimize su serpti.

  Cevapla
 42. Ayla Karakovan
  Ayla Karakovan says:

  Butik işi firmanın Reklam bölümünde çalışıyorum yazıya istinaden firmaya ulaştım resmi sözleşme yaptılar ve hizmet alımı yaptık.
  Özellikle işlerinde çok ilgililer yoğunluk nedeniyle reklamı hizmete alamayacaklarını ilettiler fakat uzun ısrarımız sonrası bizleri geri çevirmediler en beğendiğimiz durum gece saatlerine kadar aktif destek veren danışman ekiplerinin olması, bir kaç firma tarafından dolandırıldıktan sonra böylesi kaliteli bir işletmenin varlığından nasıl haberdar olmadık ona üzülüyorum.
  İnşallah uzun soluklu bir çok projede birlikte çalışırız. Tavsiye ettiğim kişi Rüzgar bey ne söylediyse hepsini yaptı harika biri.

  Cevapla
 43. Kadir Toprak
  Kadir Toprak says:

  21 gündür sitelerimiz korumda toplam 16 site korumaya verdik Bu yorumu kendi isteğimle yazıyorum.

  – 24 saat içerisinde tüm sitelerin koruması aktif edili
  – 48 saat içerisinde sahte tıklamalar %65 azaldı
  – 72 saat içinde %85 azaldı

  devam eden günlerinde bugün dahil hiç bir sıkıntımız kalmadı iyi ki karşılaştık iyi ki sizleri tanımışız.

  Cevapla
 44. Kemal Evcen
  Kemal Evcen says:

  Oto ekspertiz hizmeti veren firmam için reklam veriyordum özellikle son 1 aydır saldırılar gına getirdi pazartesi günü destek aldım şuan sorun kalmadı abartısız söylüyorum google desteği aradım defalarca çağrı merkezinde olanlar hiç bir şey bilmiyor. Touch desing yazılıma ne sorsam anında cevap veriliyor tekleme yok, hatta cevabın yanısıra işlemi de anında yapıyorlar mükemmel hizmet demek az kalır. Dİğer sitelerimizi de bugün koruma yaptıracağız firmayı herkese tavsiye ederim.

  Cevapla
 45. Müşteri Temsilciliği
  Müşteri Temsilciliği says:

  Yorumunuz için teşekkür ederiz, Fakat madem bu kadar konuya hakim olduğunuzu düşünüyorsunuz ilgili makaleyi aratıp bu yorumu yazma gereğini neden duydunuz ?
  Saldırı altında olmasanız bu makaleyi bulacak ilgili anahtar kelimeleri aratmaz makaleyi de görmezsiniz.

  Yapmaya çalıştığınız gereksiz manüpilasyona hiç gerek yok, Çalışmak istemiyorsanız iletişime geçmezsiniz bu kadar basit.

  Touch Desing Yazılım
  EKREM TAŞ

  Cevapla
 46. Rahman Korkusuz
  Rahman Korkusuz says:

  Biz günlük süt yumurta tarzı kahvaltılık ürünler satan firmayız covid nedeniyle işletmemiz durma noktasına geldi internetten saldırılar başladı bir çok rakibimiz online satıışa yönelince ticari ahlak dışı süreçlere girdiler 10 günden fazladır hizmet alıyoruz gayet başarılı +++++ Kendi sektörüm için başarılı olduklarına garanti veririm.

  Cevapla
 47. Burçin Tatar
  Burçin Tatar says:

  Avukatlık büromuz için destek aldık her nekadar adalet sisteminde olsak da rakip bürolar reklamlarımıza saldırı düzenliyor Emin bey tüm süreci tarafımıza aktardı işlemleri başlattık yani diyebilirim ki hızır oldunuz bize özellikle şu af yasasının görüşüldüğü günlerde
  Touch Desing firması için tüm görüşlerimiz olumludur.

  Cevapla
 48. Nur Kömürcü
  Nur Kömürcü says:

  Kesinlikle tavsiye ediyorum sanal mağaza işletiyorum butik gibi, Hem reklam ayarlarımı yaptırdım hemde saldırılar için anlaştım satışlarım %75 arttı 10 tane firmayla çalıştım bu performansı hiç biri sunamadı bir iş için daha anlaştık eminim ki orada da sorun yaşamayacağım işletme verdiği tüm sözleri koşulsuz yerine getiriyor hatta vaad ettiği süreden daha kısada teslim ediyor.

  Cevapla
 49. Ali Yetimoğlu
  Ali Yetimoğlu says:

  Memo isimli arkadaş kusura bakmasın ama boş konuşmuş 8 yıldır bu işi yapıyorum ben çözemedim firmadan destek istedim kırmayıp ilgilendiler şuan bütün müşterilerim Dua ediyor. Bende yazılım firması sahibiyim ama bu ads saldırı engelle işi öyle kolay olsa keşke
  Bana yardımcı olan kişi tufan bey kendisine sonsuz şükranlarımı sunuyorum hem ticari olarak bana +kazandırdılar hemde müşterilerimin sorunu çözüldü.

  Ben firmayı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim

  Cevapla
 50. Ahmet Özcan Köğoğlu
  Ahmet Özcan Köğoğlu says:

  Firma sözünün eri işini düzgün yapıyor e-ticaret sitemizde verdiğimiz reklamlara gelen saldırı sonucu yaşadığımız sorun çözüldü desteklerinden dolayı haricen teşekkürlerimi iletmek isterim.

  Cevapla
 51. Bora Öreti
  Bora Öreti says:

  Bir kaç gün önce destek amaçlı firma ile görüştüm, Özel kliniğimiz konusunda destek aldık. Sanmayın Doktorlar da saldırı sözkonusu değil.

  Hem reklam yönetimimiz hemde koruma hizmetimiz aktif edildi. 12 Mayısda çalışmaya başladık bu yorumu yazma gerekcem işini hakkıyla yapan ne yazıkki ender firmalardan. Verdiği sözün arkasında duran dürüst bir ekip karşımızda.

  Cevapla
 52. Orhan AĞIR
  Orhan AĞIR says:

  6 tane ayrı reklamcının aylarca uğraştığı hesaplarımı 2 saatte düzelten koca yürekli insan Rüzgar abe bu yorum senin için adamsın adam

  Cevapla
 53. Leyloş
  Leyloş says:

  Süreci anlatıyorum; Kadir tarakcı beyfendi ile görüştüm sonrasında erişimleri aldılar 5 gün sonra ofise ek eleman aldım 🙂 Biz bir moda sitesiyiz sanmayın ki saldırılar yapılmıyor hem sosyal medya için destek alıyoruz hemde ads için şiddetle öneririm işinin hakkını veren ender kalitede firmalardan.

  Cevapla
 54. Nagehan YILMAZTÜRK
  Nagehan YILMAZTÜRK says:

  Bıcak kemiğe dayandı kapatıyoruz dediğimiz bir anda çıktılar karşımıza uğur solmazın referansı ile çalışmaya başladık sadece google değil sosyal medya içinde destek aldık çok çok çok memnunuz tavsiye ederim

  Cevapla
 55. Faruk Kepez
  Faruk Kepez says:

  Belki 50 tane firmaya başvurdum iş yaptırdım saldırılar için yok yok yok çözemediler. En son bir arkadaşım tavsiyesi üzerine firmayla tanıştım test var mı dedim yokmuş. Önce tereddüt ettim ama hakan bey ile konusunca insan rahat ediyor doğrusu
  İşleme alındık hesabımızda önce hatalar giderildi 7. gün saldırılar sıfırlandı bugünden örneğini vereyim 78 tıklama 65 arama normalde olması gerekenden bile yüsek baya zamandır kimse yorum yazmamış yada firma onaylamıyor ama yorumumun yayınlanıp insanların saçma sapan firmalara dolandırılmasını engellemek için yayınlanmasını rica ediyorum. Ayrıca iş yaptırdıktan sonra 3-5 kişiye anlattım onlar biz zaten çalışıyoruz uzun zamandır dedi benim arkadaşlarım gibi olmayın ben yorumumu gören herkese firmayı tavsiye ederim Banu hanıma da ayrıca desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

  Cevapla
 56. Nevzat Açıkgöz
  Nevzat Açıkgöz says:

  Oto ekspertiz firmam için kayıt açtılar 3-4 saat sonra aradı Ali diye biri anlattı onayladık. 500 lira bütçemizin 20 dk içinde bitmemesi iççin ne yapacaksınz dedim detaylandırdı ertesi gün 500 lira 53 tıklama 42 arama başka birşey yamama gerek yok laf değil icraat

  Cevapla
 57. Ersin günay
  Ersin günay says:

  Lamı cimi yok o rüzgar denen kişiyi ben yüz yüze tanıyacağım ! Abi adam adı gibi 1 saatte bütün sorunlar bitti meğer bizim reklamı yanlış kurmuşlar tek lira para talep edilmedi bizde danışmanlık aldık o kadar rahatladım ki bu yorumu tatilden yazıyorum çünkü bilyorum reklamda sorun olmaycak elemanlar gersiini zaten halleder Yüce allah ne istediğiniz varsa nasip etsin

  Cevapla
 58. Sercan Köroğlu
  Sercan Köroğlu says:

  Klube bizlerde katıldık ama malesef bizim iş olmadı, Hesabımızda veri eşitleme sorunu olduğu söylendi işlemin oturması 40 günü bulur gibi birşeyler zaten bıkmıştık çalışmama kararı aldık. Asıl mevzuya geliyoruz 3. gün iptal ettik ve paramız iade edileceğini ummazken firma ödeme için hesap bilgilerini istedi ne için olduğunu sorduk ücret iadesi yapılacağı sonuçta işlem yapılmadan iptal geldi. Abi bugün çalışmadık ama böyle onurlu bir işletme ile en kısa zamanda çalışacağımız garanti

  Cevapla
 59. Elif Bahar
  Elif Bahar says:

  İtalyada tanıştığımız türk firmasıdır tasarımlarımızı türkiyeye satış yapıyoruz ama bıktırdılar araştırma yaparken bulduk 20 gündür çalışıyoruz Sorun yok reklamlarımız tıkır tıkır saldırı geliyor 2 dk bile kalmıyor düşüyor hepsi eskiden 10 dakika bile sürmezdi bütçenin bitmesi (7 K bütçe)

  Cevapla
 60. Remzi Uğur
  Remzi Uğur says:

  Bir çok firma ile saldırı kesebileceğini düşünerek çalıştım sonuçlar hep hüsran oldu verdiğim paraya mı yanayım kaybettiğim zamana mı yanayım bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine touch desing ile calısmaya başladım samimiyetle söylüyorum ne paranız nede vaktiniz boşa gider işinin ehli insanlar her zaman ulaşılabilir, sorulara yanıt veren dürüst bir işletme benim sorunum çözüldü bundan gayri 1. numaralı çözüm ortağımızsınız

  Cevapla
 61. Mahmut Firat Cansız
  Mahmut Firat Cansız says:

  Tek kelime söylenir 10 numara otelimiz full çekiyor 20 lira tbm olan yerde hala nasıl 7 liraya çıkıyoruz ve iş alıyoruz anlamadım ama otel full

  Cevapla
 62. Aysel Nuran T.
  Aysel Nuran T. says:

  İşletmemiz için destek aldık, reklamlarımızın hatalı kurulduğu söyledi (Cem bey) Reklamlarımızın yeniden kurulmasını istedik 5xxx lira civarında bir bedel ödedik helal olsun derdimiz ortadan kalktığı gibi işlerimiz de %40 gibi artış oldu firma ile daimi çalışma için aylık takip anlaşaması yaptık memnunuz tavisye ederim

  Cevapla
 63. Ayşe Oran
  Ayşe Oran says:

  Biz mobilya imalatı yapan bir işletmeyiz, işlerim bozuk olduğu için reklam verdim saldırıp paramı bitiriyorlardı. Maximum 10 dakika sürüyordu. Rüzgar bey sihirli elleriyle reklamımıza dokundu! kendisinin yönlendirmesi ile 1 saat sonra para yükledim reklamı aktif ettim sonuçları yazıyorum aynı gün 45 tıklama 27 arama ben 200 tıklamada 1 tane bile arama alamıyordum. Bu yorumu yazdığımda 8 günlük çalışmamız oldu 8 günün toplamı 612 tıklama 406 telefon araması kesinlikle google ads saldırılarını engelliyorlar tavsiye ederim

  Cevapla
 64. Ahmet P.
  Ahmet P. says:

  Başarılar diliyorum doğru ticarete hasret kaldık. Beyazeşya teknik servisiyim destek vermediklerini söylediler yalvar yakar araya tanıdık koyduk işimizi aldılar ben böyle olacağını inanın tahmin etmezdim çözüldü valalhi 48 saat süre istediler çözdüler. Yorumumum onaylanırsa selim beye selamlar elleri dert görmesin

  Cevapla
 65. Ömer Otak
  Ömer Otak says:

  6 aydır firmayla iş yapmaya çalışıyordum iş kotaları dolduğu için bir türlü sıra gelmedi 6 başka firmayla çalıştım o zamanda 500 milyardan fazla zararım var. 18 gündür firmayla çalışıyoruz sizi doğuran ananın ellerinden öpeyim iki cihanda mesut olun inşallah dert tasa kalmadı
  arada saldırılar geliyor onları da aynı gün silip temizliyolar tüm kalbimle tavsiye ederim

  Cevapla
 66. Zeynel Talha
  Zeynel Talha says:

  google reklam saldırılarından muzdarip olanlardan biri de bendim yorumları okudum olamaz bu kadar ya dedim
  çalışma istediğimi söyledik kabul edildi bu adamlar ya google la içerden bağlantılı yada bu işin kitabını yazmış 1 yıllık danışmanlık anlaşması sağladık peşin ödeme de hatırı sayılır birde indirim yaptılar boş yok ads reklamlar için başka yere de gerek yok öneriyorum adımı açık da yayınlayabilirsiniz referansım

  Cevapla
 67. Zeynep Su Önderoğlu
  Zeynep Su Önderoğlu says:

  Tesadüfen covent garden da abimin yanındayken sohbetlerine kulak misafiri oldum uzun boylu bir beyfedi sonradan adını öğrendiğim kerim bey telefonda ads saldırıları konusunda direktifler veriyordu firmanın adını telaffüz etti girdim araştırdım

  Güneş panelleri konusunda çalışan bir şirketimiz var tıklama arama çok orantısız diye bende iletişime geçtim kontrol edildi, bir ayar hatası olduğu söylendi düzelttiler 1 kuruş para almadılar 20 dk telefonda konuştuk artık ads reklamlarında bir sorumuz kalmadı.

  Hayat işte sonradan kerim bey’in firmanın ortağı olduğunu ve kuzenimin de yakın arkadaşı olduğunu öğrendim iyi ki o gün kulak misafiri oldum aylık 50 bin liradan fazla paramız cebimizde kaldı

  Cevapla
 68. Lale Aydoğdu
  Lale Aydoğdu says:

  Diğer tüm arkadaşlar gibi saldırıdan şüphelenip firmadan destek istedik, bizimde reklamlarımız maalesef sözde ads uzmanı olan bir arkadaş tarafından yanlış kurulduğunu öğrendik. Reklamlarımız yeniden düzenlendi ads saldırısına maruz değilmişiz emeği geçen herkese teşekkürler firma paragöz değil neyse onu söylüyor aylık takibimizi de verdik artık kafamız rahat saldırı olmasa bile bizden daha iyi yönetecekleri aşikar

  Cevapla
 69. Salih Yumurtacı
  Salih Yumurtacı says:

  İşletmemiz için destek aldık uzun zaman sıra bekleyenlerden biri de biz olduk.

  Pozitif görüşler
  + Çalışanlar çok bilgili ve işini severek yapıyor
  + Geçiştirilmiyorsunuz, Mutlaka süreç ve durum hakkında bilgi veriliyor.
  + Whatsapp destek her zaman aktif başka konularda sorunumuz olsa bile cevaplıyorlar bizi alakadar etme demiyorlar
  + Sorununu hallediyor eğer olumsuz birşey olacaksa bunu en baştan belirtiyorlar sürpriz çıkarmıyorlar.
  + Reklam yönetimini komple devrettiğinizde aklınızda acaba kalmıyor herşeyi ile ilgileniyorlar.

  Negatif görüşler
  – Çok yoğun işletme ads saldırı engelleme için “yeni bir iş verecekseniz” sıra bekliyorsunuz. Geliştirilmesi gerekli daha fazla kişiye destek verilebilir olmalı.
  – Fiyatlar biraz daha makul olabilir. (Eleştiri değildir sadece öneridir)

  Cevapla
 70. Ali Kerimhan Övünç
  Ali Kerimhan Övünç says:

  Oto çekici reklamlarımız için destek aldık. Bu kadar net sonuçlar beklemiyordum açıkcası kurulumun ertesi günü açıkca fark belli oluyordu. Teşekkürler

  Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir