Adwords saldırıTouch Desing Yazılım

AdWords Reklam Saldırılarına Kesin Çözüm ! Makaleyi mutlaka sonuna kadar okuyun !

Hemen herkes google adwords saldırılarından muzdarip durumdadır. Her ne kadar google bir çok parametre sunsa da bu tam olarak sorunun çözülmesini sağlamıyor. Bizler Google Adwords için özel olarak geliştirdiğimiz algoritma sayesinde Saldırıların %90 95 oranında engellemesini sağlıyoruz.

örnek verecek olursak; Adwords Saldırısı alan bir müşterimizin panel görüntülerini paylaşıyoruz.

Adwords saldırı

Adwords saldırı

Görüntüde görüldüğü üzere saldırının maliyetini tahmin edebilirsiniz. Google tarafından bu saldırının sadece %10’luk kısmının iadesi sağlandı. Kalan kısım müşteri hanesine zarar olarak maalesef yazıldı.

Adwords saldırı engelle

Adwords saldırı

2. resimde ise saldırının devam ettiğini aleni olarak görüntülemekteyiz.

Google Reklamlarına saldırı nasıl engellenir ?

Google Reklamlarına saldırıları konu hakkında uzman bilgisine sahip olmayan kişiler tarafından engellenmesi mümkün değildir.
Reklam veren firmalar bir süre sonra bu durumu sineye çekip ya zararı kabul ediyor, yada reklam vermeyi keserek kazançlarının etkilenmesini göze alıyor.

Durun hemen ümitsizliğe kapılmayın Touch Desing Yazılım ailesi olarak biz durumu %95 oranına varıncaya kadar engellemeyi başardık.
Normal şartlarda yazılan harici bir algoritma google tarafından, Spam yada Politika ihlali gerekçesi ile reklamın yayından alınması ile sonuçlanır. Bu durumuda ortadan kaldıran algoritmamız ile sizlere mükemmel sonuçlar sunuyoruz.

Yukarıda paylaştığımız müşteri panelinin, yaptığımız işlemler sonrası görüntüleri

Adwords saldırı engelle

Adwords saldırı engelle

2. Resimde de farklı tarih’i görüyorsunuz ?

Adwords saldırı engelleme

Adwords saldırı

Görsel de gördüğünüz üzere yaptığımız algoritma saldırıları ne ölçüde engellediğine şahit olabilirsiniz.
Eğer sizlerde Adwords saldırıları altındaysanız hemen bizlerle iletişime geçip gerekli destek talebini oluşturabilirsiniz.

Whatsapp Destek hattı üzerinden talebinizi oluşturmanız halinde ekip arkadaşlarımız ilk müsait zamanda sizlere dönüş sağlayacaktır.

 

Touch Desing Yazılım / Reklam Departmanı

Aylin Sevinç

 

 

Not: Bu makale ve makalede kullanılan görseller izinsiz kullanılamaz, Kopyalanamaz.