Yasak Reklamlar Nasıl Yayınlanır ? Avukat – Medyum – Doktor

Yasak Reklamlar Nasıl Yayınlanır ?

Türkiye cumhuriyeti devleti tarafından yasaklanan reklamlar yada içerikler reklam yayıncılarına gönderilir. Başta Google Adwords olmak üzere tüm dijital alanlarda reklamların yayını yasaklanır.

Peki bu yasaklanan reklamları yayınlamanın bir yolu yok mu ? Elbette var. Touch Desing yazılım ailesi Reklam danışmanlığınızı üstlenerek sizin adınıza reklamlarınızı yayınlayabilir. (Yasa Dışı Hariç)

Örnek: Geliştirdiğiniz bir serum ile kelliğe çözüm buldunuz ama üretim lisansı vs. gibi işlemler için yeterli bütçeniz yok. Sağlık bakanlığı onayından geçmiş olan bu yasaklı kelimede ki ürünün reklamını sizin adınıza sağlayabiliriz.

Örnek: Online Falcılık uygulaması geliştirdiniz ve kitlelere ulaşmasını istiyorsunuz ama Fal kelimesi yasak olduğu için reklam çıkamıyorsunuz yine bu alan içinde sizlere yardım sunabiliriz.

Örnek: Paykasa paykwik gibi kelimelerin hiç bir sebebi olmamasına rağmen yayın yasağı alma da problemlerden. Talep halinde Paykasa Paykwik gibi kelimelerde de reklamınızı yayınlayabiliriz. (Belli şartlar altında)

Avukat Reklamı Nasıl Yayınlanır ?

Hukuk alanında ki avukatlık reklamları güney Kore, Hindistanİ Türkiye gibi bir çok ülkede yayınlanması yasaklanmıştır. Avukat reklamı yayınlamak için, Google partner ajans olan Touch Desing yazılım firmamız ile iletişime geçerek reklamlarınızı yayınlatabilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz gibi Yasadışı olmayan fakat yinede engele takılan tüm reklamları sizler adına yayına sunabiliriz.

NOT: Bu tip hesapların onay süresi 4 iş günüdür.

Google Adword Yasak Reklam

Google Adwords Yasak Reklam

Google Adwords Tarafından engellenen Reklamlar Nasıl Yayınlanır ? Avukat Doktor Medyum Reklamları

Belirletmek isteriz ki Google Adwords son kullanıcılara en iyi sonuçları gösterebilmek içi mutlaka filtreler sağlamaktadır. Engelleme gereği duyduğu reklamlar için yapabileceğiniz herhangi bir çalışma bulunmamaktadır. İlgili eksikleriniz tarafınıza bildirilir ve bu politikalar doğrultusunda işlem sağlarsanız reklamınız tekrar aktif hale gelebilir.

Dip not: Doktor ve sağlık sektörü reklamları için, doktorluk diplomanız onay için istenmektedir. Lütfen Doktor olmayan veya sağlık sektöründe yetkisi olmayan kişiler ve kurumlar adına reklam talebi oluşturmayın.

Politik nedenler dolayısıyla Yukarıda belirttiğimiz reklam tipleri gibi engellenen reklamları Touch Desing Yazılım sizi adınıza yayına alabilir. Ban yemiş reklamlar için yapılabilecek hiç bir şey olmadığını belirmekte yarar görmekteyiz.

yasaklı reklamlar

yasaklı reklamlar

Google Adwords (Ads) Ucuza reklam nasıl yapılır ?

Google Adwords sertifikasına ve işlem yetkinliğine sahip olmayan bir çok kişi adwords uzmanı olarak piyasada gezmektedir.
Bilmenizi isteriz ki google ads sertifikasına sahip olmak düşünüldüğü gibi basit değildir. Bir çok aşamaya sahip sınav sistemi ile Adwords sertifikasına sahip olunabilmektedir.

Google Adword Yasak Reklam

Google Adword Yasak Reklam

Bir kaç ay yada yıl adwords panelinde yayın yapan kişiler, sadece anahtar kelime gir, Reklam yaz işlemi yapan kişiler Adwords destek uzmanı olarak hizmet verdiğine şahit olduk. Bilmenizi isteriz ki,  Yanlış optimize edilmiş reklamlarda örn: 4 tbm verip alabileceğiniz sırayı 10 tbm ödeyerek alamazsınız. Yada 15 tbm ödeyerek 1. sıraya çıkardığınız reklam için, üst limit 5 tbm olmasına rağmen 3 katı para ödemek sizce mantıklı mı ?

Doğru reklam optimizasyonu ile hem ödediğiniz tutarları düşürün, doğru hedef kitlelere ulaşın, sıranızı koruyun.

Avukat Reklamları Neden Yasaklandı – Reklam Nasıl Yayınlanabilir ?

Avukat reklamları, Google tarafından yasaklanmış olup, belli politikalara tabi hale getirilmiştir. Avukat olmayan bir çok kişinin, Avukat arayan kişileri yanlış yönlendirmesi nedeniyle yasaklanmıştır.

Avukatlık bürosu reklamları firmamız tarafından sorunsuz olarak yayınlabilmektedir. Üstelik ads danışmanlık desteği de alabilirsiniz. Siz’de Müvekkil portföyünüzü geliştirip, hizmet sunmak istiyorsanız Avukatlık reklamınızın yayınlanması için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Hukuk bürosu reklamları; Yerel yada Arama ağı reklamları ile Avukat arayışında olan müvekkil adaylarına ulaşmak için firmamızdan destek talebi oluşturabilirsiniz.

Tüm hukuk firmalarına destek sağlıyoruz. Türkiye’nin her hangi bir vilayeti (il) için reklam yayınlama talebi oluşturabilirsiniz.

Sunduğumuz hizmetler kısaca ( Ceza avukatı, Boşanma avukatı, Miras Avukatı ve bilumum uzman alanı olan avukatlık kategorilerinde Ads reklam vermenizi sağlayabiliriz.

Touch Desing Reklam Departmanı
Ömer Tuna Karaçam

 

 

 

8 cevaplar
 1. Cumhur
  Cumhur says:

  Paykasa reklamlarımız firma tarafından basarıyla yayınlandı 15 gündür sıkıntısız kullanıyoruz. Hesabı da optimize ettiler günlük verdiğimiz parayı 3 günde harcıyoruz.

  Cevapla
 2. Mert Uğur
  Mert Uğur says:

  Fal reklamı yaptırdık google bu konuda hiç esneklik göstermiyor ama valla helal olsun arkadaşlar reklamı yayınladı

  Cevapla
 3. Cem Başkan
  Cem Başkan says:

  Bende ads reklamı veriyorum 8 yıldır bu işin içindeyim sağlık alanında reklam verebileni görmedim Firma adını vermeyeceğim ama Google’ın asla onaylamadığı anahtar kelimeyi onaylatıp Reklam metnine bile yazdılar reklam politika ihlali olduğu için bizden başka kimse yok 🙂 0.52 Krş tbm veriyoruz 🙂

  Kesinlikle çalışılabilir işletme tavsiyem ederim

  Cevapla
 4. Arzu Gönecek
  Arzu Gönecek says:

  Reklamı ne zaman yayınlasam birşeye takmayı buluyor google Erdinç bey sağolsun çok yardımcı oldu bugün 18 oldu sorunsuz yayındayız

  Cevapla
 5. Erkan KÖSEOĞLU
  Erkan KÖSEOĞLU says:

  Tavsiye ederim işini hakkıyla yapıyorlar reklamı girdiler 2 gün geçti onay gelmedi 3 günü bulabilir dediler paramı iade istedim kızıp, Firma yaptığını bile silmeden paramı iade etti reklam dün yayınlandı ÖZÜR DİLERİM

  reklam ücretini yatırdım.

  Cevapla
 6. Yunus Ahadli
  Yunus Ahadli says:

  İşinin gerçekten ehli başarılı uçak bileti reklamlarımı 20 ayrı firma denedim yayınlayamadılar. 1 günde reklamı yayına soktular. Uçak bileti reklamı neden yasak olur ki ona da anlam veremedim.

  Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir