Adwords Uzmanı

Google Adwords Danışmanlığı Nedir ?

Google reklam pazarının lideri konumunda olduğu herkes tarafından bilinen ve kabul edilen bir gerçek olarak karşımıza çıkıyor.
Google adwords reklamları ile bir ürünü yüzbinlerce insana kolayca pazarlama imkanı bulabilirsiniz.  Marka değerinizi arttırarak firmanızı büyütmeniz hususunda Adwords sizler için biçilmiş kaftan olarak karşımıza çıkıyor.

Neden Adwords Uzmanı ile çalışmalısınız ?

Google ürünü olan Adwords her ne kadar müşterilerinize ulaşmada büyük bir araç da olsa, Sıralamanızı reklam gücünüz ve kaliteniz belirler. Örnek olarak; Keten Pantolon Keyword olarak alalım, reklam içeriğiniz amatör olarak hazırlandığını düşünerek sadece genişletilmiş reklam metni ile reklam çıkalım. Ortlama 10 tbm verelim.

Rakibinizde Duyarlı reklamlar, Dinamik reklamlar, site uzantılarından yer uzantılarına kadar reklamınızı büyük gösterecek her türlü etkileşim aracını kullandığını varsayalım. Ortalama ödediği tbm 4 lira olsun.  Soru şu siz mi 1. sırada çıkarsınız yoksa 4 tbm veren rakibiniz mi ? Cevap: Maalesef Rakibinizin hem TO ( Gösterim+Etkileşim) Hemde ortalama konumu sizden iyi çıkacaktır.

Bunun sebebi aslında çok basit güçlü alakalı ve doğru hazırlanmış reklamlar.

Günlük 200 ₺ Reklam bütçesi ayırdığınızı ön görelim aylık 200×30 gün= 6.000  ₺ civarında ödeme yapmanız gerekmektedir. Adwords uzmanı ile hem bu maliyetler %30 oranında düşecektir, hemde “To” oranınız ciddi artış gösterecektir. Bu artışlara doğru oranlı olarak satışlarınız da katlanacaktır.  Aylık: Adwords danışmanlığı için ayıracağınız bütçe 500-1000 ₺ arasındadır. Size getirisi 10 katına yakın kampanyanız ile orantılı olarak 20 katına kadar çıkabilmektedir.

Sizde hemen adwords Kampanyanızın yönetimini yaptırmak skorlarınızı düzeltmek istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

SİSTEMİMİZ GOOGLE ADWORDS REKLAMLARINIZA YAPILAN SALDIRILARI DA ENGELLEYEBİLİYOR !

Firmamız tarafından özel olarak hazırlanan algoritma sayesinde reklamlarınıza yapılan saldırları %100’e varan oran da engelliyoruz.
Hizmetimiz Garantilidir.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz algoritma tarafımızca özel olarak yazılmış hiçbir kurum ve kuruluş tarafında bulunamaz. Aktif olarak algoritmanın kurulu olduğu 52 firma bulunmaktadır. En yüksek saldırıların yapıldığı Nakliye Reklam Saldırıları, Teknik Servis Reklam Saldırılarına dahi %100 çözüm getirmenin başarısı içerisindeyiz.
Tekrar belirtmek istemekteyiz, Türkiye de Reklam saldırılarını %100 oranında engelleyebilen bizden başka hiçbir firma bulunmamaktadır !

Reklam Kurulumları Ne Kadar Sürüyor ?

Adwords Reklamları genel olarak 30 dakika içerisinde hazırlanır ve İncelenmek üzere google ads merkezine gönderilir. Reklamların onay süreci, Hesabın daha önce reklam yayınlaması durumunda max 30 dakika içerisinde onaylanır. Sıfırdan yeni bir reklam kuruluyor ise yine reklamlarınız 30 dakika içerisinde hazırlanır fakat, google incelemek üzere süreyi 3 güne uzatabilir.  Pek sık karşılaşılan durum olmasada bazı reklamlar için bu süreci beklemek gerekebilir.

Tüm işlemleri Panelden sizlerde takip edebilirsiniz. Şirketimiz %100 şeffaflık ilkesi ile hizmet vermektedir.

Touch Desing Yazılım
Web Seo Uzmanı / Reklam Danışmanı
Fatih Karabulak

 

Not: Reklam danışmanlığı için WhatsApp yada Mail üzerinden iletişime geçmeniz süreci çok daha hızlı hale getirecektir.